Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню

Співпраця

Якщо Ви фахівець із пошуку витоків води та діагностики трубопроводів, ми запрошуємо Вас до співпраці. Правила спільної роботи прості та прозорі. Є лише кілька умов, які ми просимо дотримуватися.

  1. У Вас є акустичний течешукач і Ви застосовуєте його у своїй роботі як основне обладнання для пошуку прихованих витоків. Ви пройшли навчання з використання цього обладнання або Ваш досвід діагностом не менше 1 року.
  2. Співпраця з нами БЕЗКОШТОВНА і ні до чого Вас не зобов'язує. Ви будь-якої миті можете її припинити. Для цього достатньо зв'язатися з нами зручним для Вас способом і ми без зайвих питань видалимо Вашу сторінку фахівця з пошуку витоку води.
  3. За допомогою реєстрації в Кабінеті фахівця Ви надаєте нам свої реальні актуальні контактні дані, які ми розміщуємо на цьому онлайн ресурсі. Серед них особливе значення має Ваша електронна пошта (e-mail), на яку приходитимуть замовлення від наших клієнтів.
  4. Ви надаєте кілька фото своїх робіт (себе на об'єкті) та всю необхідну інформацію про свої послуги (у процесі реєстрації). Ця інформація, як і Ваші контакти, розміщуються на Вашій сторінці фахівця з пошуку протікання води на нашому сайті.
  5. Вся надана Вами у процесі реєстрації інформація розміщується на сайті проекту (сторінка фахівця) лише нами. Ви зможете редагувати раніше внесену інформацію у своєму Кабінеті фахівця. Але щоб змінені дані оновилися на сайті, Вам необхідно повідомити про зміни нам.
  6. Ми розуміємо, що в момент замовлення послуги пошуку прихованого витоку води через наш сервіс, Ви можете бути на об'єкті і бути дуже зайнятим. Але ми дуже просимо Вас зв'язуватися з нашими клієнтами якнайшвидше, як тільки у Вас з'явиться така можливість.
  7. Якщо Ви на якийсь час припиняєте надання послуг з пошуку протікання води, наприклад, на час відпустки або хвороби, то обов'язково повідомте нам про це. Ми змінимо статус на Вашій сторінці фахівця, щоб не вводити в оману наших клієнтів.
  8. Ми розуміємо, що клієнти бувають різні. Але цей сервіс в першу чергу створений для наших клієнтів, тих, хто шукає фахівців із пошуку витоків води та діагностики трубопроводів. Будь ласка, з повагою ставтеся до наших клієнтів.
  9. Ми беремо на себе зобов'язання покращувати, розвивати, рекламувати та всіляко просувати даний онлайн сервіс. Ми відкриті до нових ідей, зауважень та пропозицій з Вашого боку. Але право на їхню реалізацію залишаємо за собою.

Якщо Вам підходять умови даного онлайн ресурсу і Ви готові їх дотримуватися, перейдіть на форму реєстрації в розділі Кабінет фахівця (Реєстрація). Після реєстрації Вам на електронну пошту прийде лист, який підтверджує успішну реєстрацію на ресурсі. Дайте відповідь на цей лист, відправивши з ним фото своїх робіт (себе на об'єкті), від 5 до 10 шт.

Якщо листа про реєстрацію до Вас не надійшло, перевірте папку Спам. Якщо і там його немає, то Ви неправильно вказали свою електронну пошту. Ваш E-mail дуже важливий для нас, тому що на нього приходитимуть замовлення від Ваших клієнтів. Тому повторіть процедуру реєстрації ще раз.

Ми глибоко поважаємо Вас як фахівця та цінуємо Вашу увагу до нашого проекту, тому обіцяємо всіляко сприяти нашій спільній співпраці!